İletişim Bilgileri

İletişim Bilgileri



gleif-logo-401x136

LEI: 506700GE1G29325QX363

Fiziksel adres:
Global Legal Entity Identifier Foundation (GLEIF)
St. Alban-Vorstadt 5
4052 Basel
Switzerland

Posta adresi:
Global Legal Entity Identifier Foundation (GLEIF)
St. Alban-Vorstadt 5, PO Box
4002 Basel
Switzerland

Info@gleif.org Genel iletişim
Accreditation@gleif.org GLEIF onaylı Tüzel Kişi Kimlik Kodu tahsis eden kurum olmak isteyen kuruluşlar için iletişim
Hr@gleif.org GLEIF İnsan Kaynakları için iletişim
Leidata@gleif.org GLEIF Birleştirilmiş Dosyaları ve Global LEI Dizini ile ilgili sorular için iletişim
Dataqualityfeedback@gleif.org GLEIF veri kalitesi yönetimi programı ile ilgili sorular için iletişim
Events@gleif.org Etkinlikler veya halka açık konferansları GLEIF web sitesinde ilan etmekle ilgilenen üçüncü taraflar için iletişim
RAlist@gleif.org GLEIF Kayıt Makamları Listesi ile ilgili sorular için iletişim
Elf@gleif.org ISO 20275: Tüzel Kişi Yasal Yapıları (ELF) Kod Listesi ile ilgili sorular için iletişim
LJ@gleif.org GLEIF Kabul Edilmiş Yasal Yargı Alanları Kod Listesi ile ilgili sorular için iletişim

Almanya Ofisi:

GLEIF
Bleichstrasse 59
60313 Frankfurt am Main
Germany

ABD Ofisi:

GLEIF Americas
2500 Plaza 5
25th floor
Harborside Financial Center
Jersey City
New Jersey 07311
ABD